Lek Kamagra – zastosowanie oraz składniki

Problem z potencją wpływa negatywnie na życie seksualne i może dotyczyć każdego mężczyzny. Jednak obecnie dostępne są środki, które pozwalają na poradzenie sobie z problemem potencji. Lek kamagra jest właśnie środkiem, który pozwala na rozwiązanie problemu z potencją. Wspomniany lek jest dostępny w aptece bez recepty. 

Kamagra – czym tak naprawdę jest?

Kamagra to lek, który zawiera substancje nie obojętne dla organizmu, a głównie dla układu sercowo naczyniowego. Należy zachować szczególną ostrożność, jeżeli lek łączy się z specyfikami zawierającymi azotany i środkami przeciw grzybicy. Lek nie powinny stosować osoby po udarze i zawale serca. Pamiętać należy, że lek kamagra nie powinien być łączony z alkoholem i ciężkimi potrawami, ponieważ powoduje to opóźnienie działania leku. Wzwód po tym leku powinien pojawiać się przez cztery godziny, a jeżeli reakcja się wydłuża trzeba zmniejszyć dawkę lub skorzystać z pomocy lekarskiej.

Składniki leku kamagra

Najważniejszym składnikiem leku jest cytrynian sildenafilu. Cytrynian jest łatwo rozpuszczalnym i dobrze wchłanialnym związkiem, który jest często wykorzystywany w lekach i suplementach diety. Wspomniany wcześniej związek stosuje się także podczas leczenia osteoporozy. Kamagra https://www.aptekakamagra.pl/ posiada tyle samo sildenafilu co Viagra, która w niektórych swoich generykach zawiera go mniej. Powoduje to, że jest słabsza i jej działanie jest krótsze.

Odpowiednie stosowanie leku kamagra

Kamagra nam pomoże, ale musimy przyjmować ją zgodnie z wszelkimi zaleceniami. Stosując lek należy stosować się do następujących zaleceń:

  • lek przyjmujemy tylko raz na dobę,
  • lek należy przyjąć mniej więcej godzinę przed planowaną aktywnością seksualną,
  • tabletkę należy połknąć w jednej całości,
  • tabletkę popijamy jednocześnie szklanką wody.

Zapamiętajmy, że lek pomoże osiągnąć erekcję, ale gdy jest się pobudzonym seksualnie. Działanie leku następuje w różnym czasie u różnych pacjentów. Jeżeli po spożyciu leku nie dochodzi do erekcji lub wzwód jest niewystarczający, to należy skontaktować się lekarzem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *